Verlanglijst

Celly Wireless Speaker Summer Black

EAN8021735202011

1 / 4
Celly Wireless Speaker Summer Black 1
Productbeschrijving

Specificaties EAN 8021735202011 Artikelnummer 9219027 Merk Celly Primaire kleur Zwart Land van oorsprong China Bruto hoogte in centimeters 5.6 Bruto lengte in centimeters 13.9 Bruto gewicht in kilogram 0.255 Bruto breedte in centimeters 9.3 Aantal producten in binnendoos 5.0 Primair Kunststof materiaal Secundair materiaal Inhoud gemengd 1 Stuks Product lengte in centimeters 9.7 Aantal producten in omdoos 40.0 Verpakkingstype Doos Soort product Luidsprekers Garantie in maanden 24

Specificaties

Specificaties
EAN8021735202011
Bestel nr.9219027

Specificaties

EAN8021735202011
Artikelnummer9219027
MerkCelly
Primaire kleurZwart
Land van oorsprongChina
Bruto hoogte in centimeters5.6
Bruto lengte in centimeters13.9
Bruto gewicht in kilogram0.255
Bruto breedte in centimeters9.3
Aantal producten in binnendoos5.0
Primair materiaalKunststof
Secundair materiaalGemengd materiaal
Inhoud eenheid1 Stuks
Product lengte in centimeters9.7
Aantal producten in omdoos40.0
VerpakkingstypeDoos
Soort productSpeakers

Nog geen beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Uw review wordt gecontroleerd voordat deze zichtbaar is.

Benson Werkhandschoenen Zwart

Benson Werkhandschoenen Zwart

€1.95

Vandaag ophalen

Rolmeter Tylon Tape 8 m - 25 mm

Rolmeter Tylon Tape 8 m - 25 mm

€11.75

Vandaag ophalen

100 Pluggen in Nylon 8 mm

100 Pluggen in Nylon 8 mm

€5.25

Vandaag ophalen

Ac Afplaktape Uv Blauw 50 mm X 50 m

Ac Afplaktape Uv Blauw 50 mm X 50 m

€6.95

Vandaag ophalen