Verlanglijst

Euro Verlengstuk Spot 50 cm Zwart

EAN25984040

Euro Verlengstuk Spot 50 cm Zwart
Productbeschrijving

Euro Verlengstuk Spot 50CM Zwart. Belangrijke kenmerken: Totaal Lengte: 9.00 cm. Breedte: 9.00 cm. Hoogte: 14.50 cm. Bevestigingsbeugel Lengte: 8.00 cm. Breedte: 6.20 cm. Plafondplaat Lengte: 9.00 cm. Breedte: 9.00 cm. Hoogte: 1.50 cm. Diepte: 9.00 cm. Spot Lengte: 4.00 cm. Breedte: 4.00 cm. Hoogte: 11.50 cm..

Specificaties
EAN25984040
Bestel nr.TIGEN

Specificaties

Totaal Lengte9.00 cm
Breedte9.00 cm
Hoogte14.50 cm
Bevestigingsbeugel Lengte8.00 cm
Breedte6.20 cm
Plafondplaat Lengte9.00 cm
Breedte9.00 cm
Hoogte1.50 cm
Diepte9.00 cm
Spot Lengte4.00 cm
Breedte4.00 cm
Hoogte11.50 cm

Nog geen beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Uw review wordt gecontroleerd voordat deze zichtbaar is.

Promo Led Gu10 7w Amber

Promo Led Gu10 7w Amber

€3.95

Vandaag ophalen

Promo: Horoz Kamelya Inbouwspot Zwart

Promo: Horoz Kamelya Inbouwspot Zwart

€3.25

Vandaag ophalen

Promo Led Gu10 7w Blauw

Promo Led Gu10 7w Blauw

€3.95

Vandaag ophalen

Horoz Lucia 20 Inbouwspot 20w 6400k

Horoz Lucia 20 Inbouwspot 20w 6400k

€16.95

Vandaag ophalen